Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

26 березня переходимо на літній час

 Останньої неділі березня в Україні згідно постанови Кабінету Міністрів № 509 від 1996 р. "Про порядок обчислення часу" традиційно  відбудеться переведення годинників на літній час.

  Це означає, що о 3 годині ночі з суботи, 25 березня, на неділю, 26 березня, стрілки годинника слід перевести на одну годину вперед.

Засідання Ради регіонального розвитку

 У понеділок, 20 березня 2017 року, під головуванням Президента України Петра Порошенка відбулося п’яте засідання Ради регіонального розвитку, у якому взяли участь голова Малинської районної державної адміністрації Юрій Рудченко, Малинський міський голова Олексій Шостак та голова Чоповицької ОТГ Михайло Філоненко.

 Основні питання, які були винесені на засідання Ради - питання політичної стабільності, економічного розвитку,   проведення реформи децентралізації та пов’язаних з нею реформ.


Спортивні вихідні на Малинщині

 18 березня відбулись змагання серед колективів фізичної культури сіл, селищ Малинського району та ОТГ на базі Українківської ЗОШ, у яких взяло участь 6 команд: з Малинівської, Пиріжківської, Слобідської, Українківської, Нововороб’ївської сільських рад та Чоповицької ОТГ. Учасників змагань привітали заступник голови районної ради Руслана Ничипоренко та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Барановська.

 Представники територіальних громад змагалися з волейболу, шашок, швидких шахів, тенісу настільного, дартсу та стрибків зі скакалкою.

 Перші місця для своїх команд вибороли:

-  шахи: Михайленко Ольга (с. Пиріжки), Бушма Валерій (с.Нові Вороб’ї);

- шашки: Левченко Ольга (с.Слобідка), Садовський Сергій (с.Слобідка);

- теніс настільний: Кисельова Аліна (Чоповицька ОТГ), Вєтров Віталій (с.Слобідка);

- дартс: Харченко Сергій (с.Пиріжки);

- стрибки зі скакалкою: Львова Аліна (с. Малинівка).

   У змаганнях з волейболу кубок переможця отримала команда Пиріжківської сільської ради.

   Загальнокомандне перше місце завоювала команда  Слобідської с/р, на ІІ місці  - команда Пиріжківської с/р,  ІІІ місце –  у команди Українківської с/р.

   Переможці змагань нагороджені кубками, медалями та дипломами.

 

   19 березня у спортзалі  Українківської ЗОШ відбувся півфінал та фінал розіграшу кубка Малинського району з футзалу. У фіналі  ФК «Євро Пак І» та «Євро Пак ІІ» зіграли внічию, результатом додаткового часу також стала нічия. І лише призначені пенальті визначили переможця – це  «Євро Пак ІІ».

КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» інформує

 Основною метою діяльністі КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі»    є сприяння реалізації державної політики в галузі індивідуального житлового будівництва на селі шляхом надання довгострокових пільгових позик.

 Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів Фонду можуть бути громадяни України, які проживають, будують об’єкти кредитування в сільській місцевості, в селах та селищах і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, переробних та обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, фермерських господарствах, а також в соціальній сфері, навчальних закладах, закладах культури, охорони здоров’я, правопорядку, зв’язку, інших господарських формуваннях незалежно від форм власності, розташованих в межах району, ФО – приватні підприємці, а також сільські пенсіонери.

Вкладення:
Скачати цей файл (perelik.doc)perelik.doc35 Кб
Скачати цей файл (zrazok.doc)zrazok.doc34 Кб

Детальніше...

Утворено Малинський районний відділ з питань пробації

  З 1 січня 2017 року на базі Малинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції утворено Малинський районний відділ з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Детальніше...

Голова РДА публічно відзвітувався про результати роботи у 2016 році

 З метою інформування громадськості про результати діяльності районної державної адміністрації за підсумками 2016 року 17 березня 2017 року відбувся публічний звіт голови районної державної адміністрації Юрія Рудченка. Звіт відбувся за участю депутатського корпусу, керівників установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників  громадськості та місцевих ЗМІ.

 Очільник району відзвітувався щодо проведених заходів,  виконаних  завдань та їх результатів, використаних коштів районного бюджету та інших питань щодо діяльності Малинської  райдержадміністрації у  2016 році. За його словам, в цілому  вдалося завершити минулий рік позитивно, про що говорять  основні показники соціально-економічного розвитку району.

По завершенні звіту Юрій Рудченко висловив слова вдячності сільським, селищним головам, депутатам обласної та районної рад, керівникам підприємств та установ за співпрацю і розуміння, а також зазначив про те, що попри позитивні результати роботи в певних напрямках, є ряд проблем, які потребують спільного вирішення.

 Всі бажаючі мали можливість задати питання та надати свої зауваження щодо даного звіту.

2017-й рік Указом Президента України проголошено Роком Української революції

 У березні 2017 року виповнюється 100-ліття від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії Українського народу ХХ століття. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації.

 Початок революції пов’язаний зі створенням Української Центральної Ради на чолі з Михайлом Грушевським 17 березня 1917 року. За короткий час вона перетворилася з представницького органу українського громадського руху на повноцінний парламент Української Народної Республіки.

Детальніше...