Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

З Днем захисника України!

14 жовтня – у день одного з величних православних свят — Покрови Пресвятої Богородиці, вся наша країна відзначає День захисника України!

Це свято – прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність ветеранам ІІ-ї світової війни та героям сьогодення – українським солдатам, які боронять нашу державу на її східних рубежах, вшанувати всіх, хто поклав своє життя за суверенітет та незалежність України.

Сердечно вітаю всіх оборонців та визволителів рідної землі і зичу міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру і добра, успіхів у благородній справі захисту Батьківщини.

З найкращими побажаннями

Голова адміністрації                                                  Дмитрій Кисельчук

Цьогоріч фестиваль-конкурс «Слово і пісня Валерія Лісовського» представлений 37 конкурсантами

13 жовтня 2017 року у районній бібліотеці ім. В.Скуратівського учнівська молодь Малина та Малинського району взяла участь у IV-му міжрайонному фестивалі-конкурсі «Слово і пісня Валерія Лісовського». Проведення конкурсу дає можливість юним виконавцям продемонструвати власні таланти, авторську творчість, любов до поезії, музики та пісні.

Захід організований з ініціативи районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка та за підтримки відділів освіти, культури, у справах сім’ї, молоді та спорту Малинської райдержадміністрації.

Конкурсанти вражали глядачів та жюрі природністю виконання творів, креативністю та артистизмом у двох номінаціях: «Декламування поезії» та «Пісня».  

У свою чергу номінації представлені трьома віковими категоріями: молодша (1-4 класи), середня (5-8 класи) та старша (9-11 класи).

Глядачів, організаторів та учасників конкурсу привітав заступник голови райдержадміністрації Володимир Сивко та голова районної ради Михайло Левковець.

7 сімей учасників АТО стали учасниками групи взаємопідтримки

Одним із пріоритетних напрямків роботи Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді є робота з учасниками АТО та їх сім’ями.

 Напередодні Дня захисника України фахівцями центру була проведена група взаємопідтримки під назвою «Стимул до успіху в мирному житті». Метою даного заходу було налагодити співпрацю з сім’ями учасників АТО, емоційно їх підтримати, поліпшити адаптацію в мирному житті.

  Захід побудований з двох частин: перша частина - інформаційна, де соціальні партнери від Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання дружин і матерів учасників АТО», управління праці та соціального захисті населення райдержадміністрації, міського центру зайнятості ознайомили з визначеними законодавством пільгами та допомогами для відповідних категорій сімей.

Друга частина групи взаємопідтримки - практична робота з медичним психологом Черниш Л.А.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Лідія Гангалюк зазначила: «Ми намагалися створити атмосферу довіри та невимушеності. Надалі на такі зустрічі запрошуватимемо спеціалістів відповідно до побажань учасників».

У Малинському районі протягом 40 днів проводитимуть карантинні заходи для профілактики африканської чуми

У зв’язку із спалахом африканської чуми у Малинському районі визначено зону нагляду, де протягом 40 днів триватимуть карантинно-обмежувальні заходи щодо ліквідації та профілактики АЧС.

Про це повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при ОДА.

За його словами, зоною нагляду комісія визначила територію Малинського району по межі населених пунктів, які знаходяться на відстані 3 км від вогнища захворювання.

Детальніше...

Мін’юст запустив онлайн-платформу для захисту прав людей

Міністерство юстиції України розробило та запустило окремий сайт, на якому громадяни можуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав – prаvo.minjust.gov.ua.

Запуск онлайн-платформи відбувся в рамках реалізації загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право», який стартував у червні цього року та реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки програми USAID «Нове правосуддя», БФ «Відродження» та інших міжнародних партнерів та донорів.

Метою проекту є підвищення правової свідомості українців, інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті шляхом надання практичних рекомендацій за найбільш актуальними напрямами. 

Більше інформації про проект «Я маю право!» – на сайті prаvo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).

Довідково. Девіз проекту – Знаю! Дію! Захищаю! Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки). До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.