Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

З нагоди свята з подарунком

Гарний подарунок напередодні найголовнішого державного свята – Дня незалежності України, отримав житель села Мар’ятин, учасник бойових дій Драч Олександр Миколайович, який нещодавно повернувся із зони АТО. Необхідний в господарстві холодильник придбаний при сприянні керівника Малинського осередку Всеукраїнської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» Ярослава Дмитренка.

Родина Драчів щиро дякувала Ярославу Дмитренку, заступнику військового комісара Малинського ОМВК Миколі Коссу та головному спеціалісту з питань режимно-секретної та мобілізаціонної роботи райдержадміністрації Олегу Мошківському, які доправили подарунок за призначенням.

Всеукраїнська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» подбала про подарунки і для дітей Олександра Миколайовича, яких у нього п’ятеро.

Організація плідно працює на теренах Малинщини та має ряд проектів на майбутнє.

Інформація для водіїв автотранспорту

Виробничий підрозділ Коростенської дистанції колії регіональної філії "Південно-західна залізниця" інформує про те, що у зв’язку з виконанням колійних робіт переїзд 106 км перегону Малин – Чоповичі буде закритий для руху автотранспорту з 8 години 21.08.2017 року по 20 годину 23.08.2017 року.

Об’їзд автотранспорту буде здійснюватись через переїзди 105 та 110 км.

У співпраці запорука успішного вирішення питань

18 серпня 2017 року відбувся семінар сільських, селищних голів, в якому взяли участь голова районної ради Левковець М.С., перший заступник голови райдержадміністрації Кучинський О.П., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, головний лікар МРТМО Швидун В.Н.

Детальніше...

На Житомирщині стартував проект "Я маю право"

Всеукраїнський просвітницький проект «Я маю право!» стартував на Житомирщині в червні цього року.

Він має дві основні функції: просвітницьку та моніторингову щодо порушень прав людини і реагування на це з боку держави. До кінця року в ході реалізації проекту буде проводитись інформування людей про їх права як громадян України. Громадянам надаватимуться чіткі, прикладні й зрозумілі поради, щоб, потрапивши у неприємну ситуацію, українці точно знали, як діяти і до кого звертатися.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою та дякуємо за популяризацію народної пісні!

Цьогоріч з 11 по 14 серпня у Чорноморську Одеської області відбувся 11-й Всеукраїнський фестиваль української пісні ім. Ю.Штельмаха «Серпневий заспів – 2017», в якому взяли участь аматорські колективи з Одеської, Вінницької, Житомирської, Київської, Чернігівської, Рівненської, Чернівецької та Черкаської областей.

Детальніше...

Голова РДА: з робочою поїздкою по району

 

15 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації Дмитрій Кисельчук відвідав Луківську, Устинівську та Іванівську сільські ради.

У ході робочої поїздки Дмитрій Васильович проінспектував дороги, що сполучають населені пункти, зустрівся з сільським головами, оглянув об’єкти соціальної інфраструктури та провів особистий прийом громадян на базі сільських рад.

Спілкуючись з очільниками територіальних громад, голова району обговорив питання надходження до місцевих бюджетів, використання земель в межах населених пунктів та поза його межами, розрахунків з населенням за використання паїв тощо.

Детальніше...

Відділ «Малинське бюро правової допомоги» повідомляє!

Відповідно до доручення Міністра юстиції України № 102/1/48/17 від 09.08.2017 року сформований графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги в населених пунктах Малинського району (додається) 

Вкладення:
Скачати цей файл (grafik.doc)grafik.doc34 Кб

14 серпня державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ

«Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Завдяки програмі можна значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів і згодом зменшити комунальні платежі.

Найкращий ефект досягається при повному утепленні будинку. Зокрема, за даними ОСББ-учасників програми, після комплексної термомодернізації рахунки за опалення зменшуються вдвічі і навіть більше. Окрім цього, учасників програми тішитиме комфорт в оселях, а вартість утепленого будинку зросте в ціні.

З початку дії програми «теплих кредитів» нею скористалося близько 300 тисяч домогосподарств, залучивши на енергоефективні заходи майже 4 млрд гривень. Уряд, у свою чергу, відшкодував їм близько 1,6 млрд гривень.

Нагадуємо, що Уряд нещодавно додатково виділив 400 млн грн. на програму «теплих кредитів».

 

 

Керівники району привітали працівників компанії «Юнігран» з професійним святом

Голова Малинської районної державної адміністрації Дмитрій Кисельчук та голова районної ради Михайло Левковець   взяли участь у святкових заходах, організованих компанією «Юнігран» з нагоди професійного свята – Дня будівельника.

Детальніше...

Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Відповідно Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558, непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата.

Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах:

Детальніше...