Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Дорогу Черняхів-Малин-Людвинівка ремонтують у Малинському районі

Дорожники проводять фрезерування та здійснюють поточний середній ремонт дороги. Через поганий стан асфальтового покриття місцями приходиться суцільно укладати  асфальт. Це стосується  ділянки дороги, що межує з Київською областю,  частини автошляху поблизу Різні  та у напрямку Нянівки.

Детальніше...

Які штрафи заплатить роботодавець за неоформлених працівників та недопущення до перевірки

За неоформлених працівників, порушення трудового законодавства, недопущення до перевірок роботодавці несуть відповідальність у вигляді значних штрафів.

 Про це повідомляє департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА.

Детальніше...

Жителі області можуть пройти обстеження на надсучасному апарату УЗД

Такий сучасний апарат для проведення ультразвукової діагностики тепер використовується лікарями Житомирського обласного медичного консультативно-діагностичного центру. Даний прилад з максимальною точністю показує структуру органів та систем організму і має високу роздільну здатність,  якою не володіють інші апарати УЗД області. Тому пройти найретельнішу діагностику тепер може кожен житель області.

Детальніше...

Юстиція гарантує права батьків у спілкуванні з дитиною

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

  Захист прав найменших українців є пріоритетом як Міністерства юстиції, так і всього Уряду. Умовами повноцінного виховання дитини є постійний контакт з батьками та контакт з іншими родичами. Тому під час підготовки другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває ми пішли на безпрецедентний для нашої держави крок. Ми урівняли можливості для виховання й спілкування з дитиною як того з батьків, з ким вона проживає, так і того з батьків, хто мешкає окремо від дитини. Зокрема, було гарантоване право того з батьків, хто живе окремо, бачитися з малюком.

Детальніше...

Роз’яснення з питань будівельної амністії нададуть в управлінні регіонального розвитку Малинської РДА

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.07.2018 №158, що зареєстрований в  Міністерстві юстиції України 28 серпня 2018 року за №976/32428, затверджено Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

Детальніше...