Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Шановні жителі Малинщини!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, а демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого життя. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню добробуту у кожному домі.

З повагою

перший заступник голови

державної адміністрації                       Олексій Кучинський

У гостях у Аліси з країни чудес

У Міжнародний день захисту дітей працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації організовано поїздку для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, дітей, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, в Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені Івана Кочерги.

Діти переглянули виставу «Аліса в країні чудес», отримали солодкі подарунки і, звичайно, яскраві враження та позитивні емоції.

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

 

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість та майбутнє. Немає більшого щастя , а ніж радість та сміх щасливих дітей.

З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей фахівцями Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовані та проведені квест- ігри « У пошуках скарбів» на базі дитячих садків у селах Слобідка та Українка, селищі Гранітному. Діти приймали активну участь у різних випробуваннях та естафетах на шляху до пошуку скарбу. Юні учасники відчули себе справжніми піратами та поринули у світ незвичайних пригод і фантастики.

По закінченні заходу всі діти отримали подарунки та солодощі, придбані за рахунок районної Програми соціальної підтримки дітей, сімей та молоді на 2016 – 2020 роки.

Управління Держпродспоживслужби в Малинському районі інформує

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ, ВЖИВАЮЧИ В'ЯЛЕНУ РИБУ!

Як повідомлялося раніше, у місті Києві зареєстрований летальний випадок та два випадки захворювання на ботулізм у мешканців столиці, які вживали в їжу в'ялену рибу промислового виробництва, придбану в торгівельній мережі міста. Також отримано оперативну інформацію від Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області щодо реєстрації ще одного лабораторно підтвердженого випадку ботулізму у жінки 1986 р. н., який також ймовірно пов’язаний із вживанням в'яленої риби.

За результатами епідеміологічного розслідування випадків захворювання на ботулізм серед киян спеціалістами встановлено, що виробником рибної продукції є ФОП Меркулов А.В., а постачальником ТОВ «ЧУДО-ЮДО» міста Світловодськ Кіровоградської області.

Управління Держпродспоживслужби в Малинському районі звертається до жителів м. Малина та району - утриматись від вживання в їжу в’яленої риби виробництва ФОП Меркулов А.В. та ТОВ «ЧУДО-ЮДО» міста Світловодськ Кіровоградської області.

У разі придбання у торгівельних мережах в’яленої риби зазначених вище виробників, повернути цю продукцію до місця продажу та зателефонувати до управління Держпродспоживслужби в Малинському районі за номером 5-15-53.

Увага!Ботулізм!

Управління Держпродспоживслужби в Малинському районі інформує, що за інформацією Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" в м. Києві, зареєстровано один летальний випадок захворювання на ботулізм та два випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, які вживали в їжу в'ялену рибу промислового виробництва, придбану в торгівельній мережі міста. Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей.

Літній відпочинок у пришкільних таборах

У рамках відзначення Дня захисту дітей у Слобідській ЗОШ І-ІІ ст. відбулося урочисте відкриття пришкільного табору «Сонячний». Діти співали, робили музичну зарядку, взяли участь у англомовному квесті «У пошуках скарбів», змагалися у веселих стартах та ліпили з мокрого піску.

Детальніше...

Змагання «Золотий карась-2017»

10 червня 2017 року на ставку ТОВ «Рибацький хутір» (село Пиріжки) відбудеться Чемпіонат Малина і Малинського району з ловлі карася поплавковою вудкою — «Золотий карась-2017».

До участі в змаганнях запрошуються команди рибалок підприємств, організацій та установ міста Малина і Малинського району і просто любителі рибної ловлі.

Вік і стать учасників значення не мають.

Заїзд учасників змагань - з 5.30 год. Термін реєстрації учасників — до 6.30 год. 10 червня.

Попередньо заявки можна подавати за адресою – м. Малин, пл. Соборна 6а, каб. №117 (1-й поверх).

Довідки за телефоном: 5-33-48, 5-38-19.

Положення про проведення Чемпіонату Малина і Малинського району з ловлі карася поплавковою вудкою — «Золотий карась-2017»

Вкладення:
Скачати цей файл (dodatok.doc)dodatok.doc2384 Кб

Увага! Ботулізм!

Управління Держпродспоживслужби в Малинському районі інформує, що за інформацією Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" в м. Києві, зареєстровано один летальний випадок захворювання на ботулізм та два випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, які вживали в їжу в'ялену рибу промислового виробництва, придбану в торгівельній мережі міста.

Детальніше...

Розпочали роботу пришкільні табори з денним перебуванням

Відділ освіти райдержадміністрації традиційно щороку організовує змістовний відпочинок школярів, практикуючи роботу пришкільних таборів з денним перебуванням дітей.

З 29 травня 2017 року на базі 10 навчальних закладів району почали функціонувати пришкільні табори з денним перебуванням, у яких активним відпочинком задіяно 460 дітей.

Детальніше...