Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

В Україні стартувала масштабна естафета Олімпійського дня-2020

Для любителів здорового способу життя та олімпійського руху початок літа завжди асоціюється з традиційним всеукраїнським проєктом Національного олімпійського комітету України – «Олімпійським днем».

Детальніше...

Шановні журналісти! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста

Сегодня День журналиста в Украине

Журналістика – це не просто професія, а насамперед - стан душі, творчі пориви якої виносять Вам своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою. Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.
    Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, Ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми. Саме від Вас жителі Малинщини дізнаються про діяльність районної та міської влади, про здобутки науковців, спортсменів, діячів культури, промисловців.

Бажаю Вам, шановні журналісти, здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії. Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

 

З повагою,

голова Малинської районної державної адміністрації

Сергій КИРИЧЕНКО

Сьогодні на комісії ТЕБ та НС розглянуть питання щодо посилення карантинних заходів на Житомирщині

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко сьогодні, 5 червня, під час онлайн-брифінгу щодо ситуації з коронавірусною інфекцією на території області. 

Детальніше...

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 25 тис. 964 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, на 5 червня (станом на 9:00) в Україні 25 тис. 964 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 762 летальні, 11 тис. 372 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 553 нові випадки. Загалом проведено 403 551 тестування методом ПЛР.

Детальніше...

Голова Малинської райдержадміністрації взяв участь в онлайн -нараді

Соціальна робота з сім'ями, які опинились в складних життєвих ...

04 червня 2020 року Голова Малинської районної державної адміністрації Сергій Кириченко взяв участь у проведенні онлайн-наради «Забезпечення прав та найкращих інтересів дітей Житомирської області» за участю  Віталія Бунечка   – Голови Житомирської облдержадміністрації,  Миколи Кулеби – Уповноваженого Президента України з прав дитини, Шигонської Наталії - координатора БФ «LUMOS» в Житомирській області та інші.

Детальніше...