Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

День поваги і вдячності людям, які закрили собою світ від атомного лиха

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, який був офіційно визначений Президентом України в 2006 році.

За неповними даними, через чорнобильський майданчик пройшли понад 600 тисяч осіб. Завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життями і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

Також в цей день ми згадуємо тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі.

Серед ліквідаторів аварії на ЧАЕС - мешканці  Малинщини, які стали на боротьбу з грізним і небезпечним ворогом – зловісним атомом.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС із районного бюджету виділено кошти у розмірі 13300 гривень для надання одноразової матеріальної допомоги ліквідаторам 1, 2 та 3 категорій, дружинам померлих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають у Малинському районі.

Малинська районна державна адміністрація віддає данину пошани всім ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, пожертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії.

У центрі уваги - перспективи розвитку ринку праці Малинщини

5 грудня 2017 року директор обласного центру зайнятості Галина Корінна відвідала Малинщину. Вона зустрілась з головою районної державної адміністрації Дмитрієм Кисельчуком та провела робочу нараду з колективом міського центру зайнятості.

Під час зустрічі з керівником району обговорювалась ситуація на місцевому ринку праці, відзначено позитивну роль центру зайнятості у регулюванні попиту й пропозиції робочої сили, а також намічені плани подальшої співпраці з органами влади щодо підвищення рівня зайнятості жителів Малинщини.

Детальніше...

«Людина починається з добра»: респект-зустріч з волонтерами

Сьогодні є люди поруч із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ. Ті, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває… Це волонтери. Саме їх вшановували на респект-зустрічі з волонтерами Малинщини, яка була організована відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації за сприяння управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та відділу культури райдержадміністрації.

Детальніше...

Відбувся тематичний круглий стіл «Не дай СНІДу шанс»

У рамках роботи консультаційного пункту на базі Малинського районного відділу пробації Малинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано інформаційний захід для осіб молодіжного віку підоблікових органу пробації, до проведення якого залучений сімейний лікар Сотничук Юрій Мирославович.

За «круглим столом» обговорені питання про наслідки вживання алкогольних напоїв, наркотиків, особливості статевого життя, які можуть стати передумовою поширення інфекцій ВІЛ/СНІДу та інших шкідливих для здоров’я звичок. Лікар не лише інформував учасників заходу, а й дав вичерпні відповіді на запитання.

Акція «Назустріч дітям»

   З 1 по 4 грудня 2017 року з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів у районі проводилась акція «Назустріч дітям». У ході акції відвідано 68 сімей, в яких виховуються діти з функціональними обмеженнями.

Керівники району, спеціалісти Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, міського центру зайнятості, відділу освіти райдержадміністрації за активної участі голів сільських та селищної рад зустрілися вдома з дітьми та батьками, обговорили проблемні питання, які стосуються оздоровлення, навчання, здоров’я дітей, матеріального забезпечення сімей.

  Всі діти чекали на гостей та отримали солодкі подарунки – продуктові набори, придбані коштом районної Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді.