Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Увага! Працюють «гарячі лінії» захисту прав споживачів

З метою забезпечення ефективного реагування на звернення та скарги заявників з питань захисту прав споживачів, працює «гаряча лінія» Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області – 34-24-31.

У разі порушення прав споживачів  також можна звернутися на  урядову «гарячу лінію»  - 1545.

До уваги жителів Малинщини!

У зв’язку з численними зверненнями  жителів району до голови  РДА щодо доступу абонентів мобільного зв’язку до служб екстренних викликів, Малинська  райдержадміністрація направила листи операторам телекомунікацій про виконання ними  зобов’язань щодо безоплатного виклику пожежної охорони, поліції, швидкої допомоги за телефонами «101», «102», «103» відповідно.

Детальніше...

До уваги жителів району!

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до результатів моніторингових лабораторних досліджень Малинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,  якість води в р. Визня у місці стихійного купання (с. Ворсівка) відповідає гігієнічним вимогам до води культурно-побутового водокористування.

До уваги населення! З 1 вересня розпочнеться перехід на цифрове телевізійне мовлення

Відповідно до міжнародних зобов’язань в Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2. 

 Аналогове телебачення буде вимкнено на заміну більш прогресивному цифровому стандарту, перевагами якого є висока якість телевізійного сигналу та більша кількість програм. Насамперед, відчують різницю у перегляді телепрограм саме телеглядачі ефірного телебачення, які сьогодні приймають телепрограми, використовуючи кімнатну, зовнішню або колективну антену. 

Детальніше...

Про забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 р. № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» ( із змінами) затверджено  Порядок надання щорічної допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Пунктом 12 вищевказаного Порядку передбачено, що громадяни, віднесені до 1 категорії, та діти з інвалідністю забезпечуються путівками шляхом надання грошової допомоги відповідно до медичних показань з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, у порядку черговості  в  межах  бюджетних призначень.

Детальніше...