Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

17 червня своє професійне свято відзначили люди, які стоять на сторожі людського життя

Урочисто вітала Малинщина своїх медиків напередодні їхнього професійного свята – Дня медичного працівника. Адже наші медичні працівники не просто висококваліфіковані спеціалісти, а чуйні й уважні до чужого горя люди, які віддаючи частину своє душі, свого тепла пацієнтам, зцілюють серця добрим словом підтримки та надії.

Детальніше...

17 червня в Україні відзначається День батька

Багато свят ми присвячуємо мамам, але батько – це друге крило любові до дитини. А його роль у вихованні донечок і синочків дуже важлива. У рамках  святкування Дня батька управлінням гуманітарної сфери  райдержадміністрації у Владівці  проведений конкурс «Файний Мен».

Детальніше...

Акція «Безпечні канікули» триває…

На попередження бездоглядності, дитячого травматизму та нещасних випадків з дітьми під час літніх канікул спрямована профілактична акція «Безпечні канікули», проведення якої у районі ініційовано Малинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 До проведення акції залучаються соціальні партнери: служба у справах дітей райдержадміністрації,  Малинський відділ поліції, сімейні лікарі.

Детальніше...

Ремонтувати дороги на Малинщині розпочало ТОВ «Автомагістраль»

Використовуючи сприятливі погодні умови, автодорожники проводять ямковий ремонт дороги Черняхів-Малин-Людвинівка.  Наразі вже виконані підготовчі роботи  для усунення ямковості до перехрестя Горинь-Єлівка.

Детальніше...

Долучайтесь! Інститут української мови проводить опитування

Інститут української мови НАН України з метою проведення комплексного аналіз функціонування української мови в державі запрошує долучитися до опитування «Територіальні і соціокультурні особливості функціонування української мови в Україні».

 Опитування проводиться до 30 червня.

 Заповнити опитувальник можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpiUpejlYuoWXXcPbbW2i__5dAMAZiT5TUxggtMx3i4DtZ8g/viewform.

 Заповненні анкети вручну, згідно форми з Інтернету, можна надсилати на адресу: 01001, м. Київ, вул. М. Грушевського, 4, к. 601 (Інститут української мови НАН України).