Запобігти надзвичайним ситуаціям в районі

21 лютого 2017 року у малій залі райдержадміністрації відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засідання були запрошені відповідальні особи з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання району, а саме: ДП «Малинське лісове господарство», ДП «Малинський лісгосп АПК», ТОВ «Юнігран», «Юнігран-Сервіс» «Граніт ЛТД», ПрАТ «Пинязевицький кар’єр», ПАТ «МКДЗ», ВП «Пенізевицький кар’єр» Філії «Центр управління промисловістю» ПАТ «Українська залізниця». На засіданні комісії було підведено підсумки роботи в районі у сфері цивільного захисту за 2016 рік та визначено основні завдання на 2017 рік.

У ході засідання розглянуто питання проведення навчання керівного складу органів управління та сил цивільного захисту району у сфері цивільного захисту в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  Житомирської області  у 2017 році. Також рішенням комісії рекомендовано керівникам підприємств, установ, організацій району забезпечити виконання комплексного плану щодо проведення  у 2017 році роз’яснювальної роботи серед населення Малинського району з дотримання правил безпеки життєдіяльності, попередження пожеж, інших надзвичайних ситуацій, загибелі та травмування людей на них, а керівникам підприємств, у власності або користуванні яких перебувають об’єкти підвищеної небезпеки, рекомендовано вжити заходів щодо влаштування систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.