14 березня - День українського добровольця

Верховна Рада встановила, що в Україні щорічно 14 березня відзначатиметься День українського добровольця.  Саме 14 березня 2014 року понад 500 бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці під Києвом. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. Вчорашні вчителі, лікарі, студенти, підприємці, селяни добровільно рушили на східні рубежі України боронити її незалежність та стали ідеологічною основою нової української армії. Їх подвиг врятував країну. Вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт…

Українські добровольчі батальони поповнили і наші земляки, ті, хто стали солдатами, тому що того вимагав борг – боронити рідну землю від ворога. Василь Барановський, Леонід Харченко, Вадим Жордочкін, Олександр Снітко, Олександр Гулькевич -  учасники добровольчого руху з Малинщини, що віддали свої життя за незалежність  країни. І відтепер 14 березня країна складає шану їхньому подвигу.

У  рамках свята відбудуться тематичні заходи у школах та культурних закладах району. Цього дня важливо всім згадати і вшанувати тисячі відданих українських синів і дочок, які першими стали на захист і сьогодні надійно тримають оборону незалежності держави.