Голова РДА публічно відзвітувався про результати роботи у 2016 році

З метою інформування громадськості про результати діяльності районної державної адміністрації за підсумками 2016 року 17 березня 2017 року відбувся публічний звіт голови районної державної адміністрації Юрія Рудченка. Звіт відбувся за участю депутатського корпусу, керівників установ та організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників  громадськості та місцевих ЗМІ.

Очільник району відзвітувався щодо проведених заходів,  виконаних  завдань та їх результатів, використаних коштів районного бюджету та інших питань щодо діяльності Малинської  райдержадміністрації у  2016 році. За його словам, в цілому  вдалося завершити минулий рік позитивно, про що говорять  основні показники соціально-економічного розвитку району.

По завершенні звіту Юрій Рудченко висловив слова вдячності сільським, селищним головам, депутатам обласної та районної рад, керівникам підприємств та установ за співпрацю і розуміння, а також зазначив про те, що попри позитивні результати роботи в певних напрямках, є ряд проблем, які потребують спільного вирішення.

Всі бажаючі мали можливість задати питання та надати свої зауваження щодо даного звіту.