З Днем захисника України!

14 жовтня – у день одного з величних православних свят — Покрови Пресвятої Богородиці, вся наша країна відзначає День захисника України!

Це свято – прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність ветеранам ІІ-ї світової війни та героям сьогодення – українським солдатам, які боронять нашу державу на її східних рубежах, вшанувати всіх, хто поклав своє життя за суверенітет та незалежність України.

Сердечно вітаю всіх оборонців та визволителів рідної землі і зичу міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру і добра, успіхів у благородній справі захисту Батьківщини.

З найкращими побажаннями

Голова адміністрації                                                  Дмитрій Кисельчук