Про встановлення заборони на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах

З метою інформування населення до Малинської райдержадміністрації   надійшов наказ управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області   від 27 жовтня 2017 року № 68-У «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах, що знаходяться у зоні контролю Житомирського рибоохоронного патруля».

Згідно даного наказу забороняється будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах Житомирської області в осінньо-зимовий період 2017-2018 років з 01 листопада 2017 року до початку весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів.

До переліку заборонених для будь-якого рибальства зимувальних ям (місць зимівлі риби) віднесено річку Візню, а саме: ділянку річки від греблі у с. Рудня-Городищанська проти течії протяжністю 500 м та ділянку Малинського водосховища від греблі вверх проти течії 800 м.

Належну охорону місць зимування водних біоресурсів забезпечуватимуть державні інспектори рибоохоронного патруля.