Вітання до Дня захисника України

14 жовтня Малинщина відзначає три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Малинська районна державна адміністрація вітає з цими знаменними святами мужності і патріотизму, доблесті і честі , святом історії і добра! Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Адже служіння Вітчизні - це більше, ніж професія. Це - величезна любов, сила волі і патріотизм.

Нехай Пресвята Богородиця береже Вас від нещастя і зла. Нехай буде міцна Ваша віра, чиста душа і щирі молитви. Бажаємо щасливого ​​довгого благодатного життя під покровом Пресвятої Богородиці.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму, незламного духу та мирного неба! Нехай у Вашому житті знаходиться місце для сміливості, шляхетних вчинків і подвигів.

Нехай Ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Шана і слава захисникам Вітчизни, слава Україні!