Заходи до Дня захисника України

11 жовтня в установах та організаціях, на підприємствах району  відбулися вітальні заходи до Дня захисника України, що відзначається з 2014 року на свято Покрови Пресвятої Богородиці. Свято започатковане для вшанування мужності та героїзму захисників територіальної цілісності України. Це свято тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони Вітчизни.

Так, керівниками району проводяться  зустрічі з учасниками бойових дій та рідними загиблих, в ході яких обговорюються  наболілі проблеми та надається  соціальна допомога.

На фото під час зустрічі Першого заступника голови райдерджадміністрації О.П.Кучинського, голови Гранітненської селищної ради М.І.Курси з рідними загиблого Олександра Снітка.

Крім того, на Малинщині цими днями відбудеться ряд заходів з нагоди Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня українського козацтва.