Урочистості з нагоди Дня захисника України в Старих Вороб`ях.

14 жовтня особливий день для українців, адже поряд із такими святами як День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисника України. День, що поєднує в собі силу віри і звитяги, героїзм і хоробрість різних поколінь українців.

Напередодні в приміщенні Старовороб’ївського  клубу відбулися урочистості з нагоди цих свят.

Присутніх вітали заступник голови Малинської районної ради Ничипоренко Р.В., голова Старовороб`ївської сільської ради Дубас Л.І. та заступник начальника, начальник відділу культури та туризму управління гуманітарної сфери Малинської районної державної адміністрації Фещенко Л.С. Крім того, на урочистостях з нагоди Дня захисника України були відзначені учасники бойових дій. Зі сцени для присутніх на заході співав  колектив з Федорівки  «Полісянка».