Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Працівники обласного лабораторного центру працюють цілодобово

Житомирський обласний лабораторний центр інформує про організацію цілодобового чергування фахівців центру згідно графіку.

«У зв’язку з реєстрацією в Україні випадків захворювання на COVID-19 і з метою своєчасного реагування на можливе ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації в Житомирській області та здійснення профілактичних і протиепідемічних заходів наказом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» забезпечене щоденне цілодобове чергування фахівців обласного лабораторного центру, згідно графіку», – йдеться у повідомленні лабораторного центру.

Графік чергування буде щотижнево подаватися на сайт установи та в лікувальні заклади області для злагодженої та скоординованої роботи в умовах ускладненої санітарно-епідеміологічної ситуації.

Нагадаємо, що працює «гаряча лінія» центру за телефоном (068) 982 47 81, де можна отримати інформацію від висококваліфікованих лікарів-епідеміологів з питань профілактики захворювання на COVID-19, щодо вірусологічних досліджень, які проводяться вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру та інших епідеміологічних питань в межах компетенції.

Із сайту облдержадміністрації.