Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

«Година безкоштовного консультування для аграрія» від керуючого партнера Martyniv Law

За пропозицією департаменту агропромислвого розвитку та економічної політики облдержадміністрації просимо ознайомитись із соціальною ініціативою – «Година безкоштовного консультування для аграрія» від ТОВ «Юридична фірма «Мартинів».

В рамках соціального підприємництва Martyniv Law, компанія започаткувла ініціативу – «Година безкоштовного консультування для аграрія». Агропідприємства мають змогу поставити питання у сфері податків, землі та бухгалтерії та безкоштовно отримати відповідь від юристів компанії та податкових консультантів.

Поставити питання та зареєструватися можна за єдиним посиланням https://forms.gle/FCHtdEVm9qT4prre7

Відповіді – в режимі онлайн лекції.

Також компанія публікує у вільному доступі консультації та огляди законів на власних онлайн ресурсах:

 • Телеграм канал: https://t.me/agrotax
 • Viber: 
 • https://invite.viber.com/?g2=AQBik13%2FzVtrWklK3N8DG5VXvZ%2F2ZC7BWiENqLwxo6DP0XR%2FiadVNBnSkNXz3YpV
 • ніціативу започаткувала керуючий партнер Андріана Мартинів, яка має 10 років юридичного досвіду, спеціалізується на правовій підтримці агропідприємтсв, працювала для FAO, організації ООН, як експерт по проєкту «фінансові інструменти для українських агрокооперативів».

 •  

  З метою подальшої співпраці та взаємодії, звертайтеся за контактним телефоном: 067-234-80-97 або на адресу електронної пошти – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

   

   

 • Інформація управління регіональної діяльності