Дорогі школярі, вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх зі Святом останнього дзвоника!

Свято останнього дзвоника  – завжди   урочисте, радісне і водночас хвилююче. Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку  життя  для  випускників,  вчителів , батьків.

А цього року воно незвичайне, особливе –  урочистості відбудуться в онлайн – форматі: до випускників звертаються  з привітаннями директори, класні керівники й перші вчителі, а  випускники  готують  відеоролики  спогадів  про школу. Кожен зробить селфі й напише свою мрію, щоби наступного року на зустрічі  випускників  перевірити, чи здійснилися вони.

Навчальний рік завершується. Попереду літо, довгоочікувані канікули. Бажаю всім учням добре відпочити і набратися сил та енергії для чергових успіхів у навчанні. Бажаю всім учням та випускникам наснаги для втілення мрій, віри і впевненості у завтрашньому дні, здоров’я і благополуччя, успіхів і досягнень у достойних справах!

Шановні вчителі, дякуємо вам за невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

З повагою,

голова Малинської районної державної адміністрації