Соціальний супровід сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Малинським районним центром соціальних служб в період карантину, в рамках роботи Мобільного консультаційного пункту відвідано 60 сімей (173 дитини), які перебувають в складних життєвих обставинах.

Працівники  районного центру провели інформування та консультування членів  сімей, які перебувають  під соціальним супроводом (прийомних сімей, опікунів, піклувальників, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, сімей, діти  яких повернулися із закладів інституційного догляду - всього в Малинському районі 18 дітей із 14 сімей) щодо максимального обмеження відвідування вихованців прийомних сімей, підопічних родичами, знайомими. Також було  рекомендовано приділяти дітям  більше уваги, їх навчанню та організації змістовного дозвілля, а при перших ознаках захворювання дітей чи самих батьків терміново звернутися до сімейного лікаря.  В рамках районної Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2016 – 2020 роки придбано та вручено   продуктові набори, дезінфекційні засоби.

В травні  місяці відвідано 43 сім’ї з дітьми: з них - 16 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, які проживають на території Слобідської, Дібрівської, Головківської, Вишівської, Скуратівської, Ксаверівської, Луківської, Устинівської, Будовороб’ївської, Нововороб’ївської, Федорівської, Українківської, Владівської, Любовицької, Морозівської, Малинівської, Іванівської, Луківської сільських та Гранітненської селищної рад. Їм вручено  продуктові набори придбані за рахунок благодійних коштів.

Пам’ятаймо -  зроблена добра справа, навіть незначна, окриляє і душевно збагачує.

Висловлюємо щиросердечну подяку за надану допомогу Диняку С.В., Онопрієнку І.М., Давиденку Ю.В., Сергієнко В.В., Мельниченку О.А., Бойко Н.В.

Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, великого людського щастя, успіхів у роботі, невичерпної енергії, родинного затишку і тепла.