Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства

У всьому світі майже в кожній сім’ї ростуть діти. І від того, якими вони стануть, залежить майбутнє нашої планети. Діти будуватимуть міста і заводи, нові магістралі, вирощуватимуть урожай, розвиватимуть культуру. Як все це робитимуть сьогоднішні діти – залежить від батьків, від сім’ї, в якій вони живуть, від дорослих людей, що їх оточують. Потрібно, щоб не тільки батьки, але й всі дорослі бачили в кожній дитині людину майбутнього. А для цього , дорогі батьки, у першу чергу, поважайте маленьку особистість, турбуйтеся про її здоров’я, освіту, особистим прикладом виховуйте в ній чесність і справедливість.

З нагоди відзначення Дня захисту дітей 01 червня 2020 року голова Малинської районної державної адміністрації привітав від імені голови Житомирської обласної державної адміністрації та від себе особисто дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в районі солодкими подарунками та канцелярським приладдям. Під час зустрічі діти разом з головою Малинської районної державної адміністрації  Сергієм Кириченком спілкувалися, малювали: літо, сонце, квіти. Всі діти отримали яскраві враження та позитивні емоції.

Подарунки надані за сприяння служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації.