ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОБЛАСНОМУ ОНЛАЙН - КОНКУРСІ ДО ДНЯ БАТЬКА

УВАГА! КОНКУРС МАЛЮНКІВ «ПАТРІОТИЗМ... - Глобинська районна ...

Відповідно до обласної цільової Програми реалізації  сімейної, гендарної політики на 2020 рік, затвердженої рішенням Житомирської обласної ради від 12.11.1019 року департаментом  праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації оголошено онлайн - конкурс дитячих творчих робіт до Дня батька.

На конкурс подаються роботи дітей шкільного віку (7-17 років) за такими номінаціями:

–       малюнок;

–       вітальна листівка (графічно-текстова або відео-листівка).

До конкурсних робіт потрібно обов’язково додати заявку із зазначенням прізвища, імені та по батькові дитини, дати народження, назви конкурсної роботи, контактних даних: номера телефону, електронної пошти, місця проживання, повної назви закладу освіти.

Конкурсні роботи та заявки до них надсилаються до відділу сімейної, гендерної політики та по роботі з ОТГ Департаменту  на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з 01 по 19 червня 2020 року.

Додатково оригінал конкурсної роботи (малюнок або текстово-графічну листівку) можна надіслати або принести за адресою: 10014, м. Житомир. майдан С.П.Корольова, 3/14, каб.126 та 201.

Положення про конкурс та правила  підготовки робіт, заявка на участь в конкурсу до Дня батька можна знайти нижче в додатках.