Шановні журналісти! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста

Сегодня День журналиста в Украине

Журналістика – це не просто професія, а насамперед - стан душі, творчі пориви якої виносять Вам своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою. Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.
    Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, Ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми. Саме від Вас жителі Малинщини дізнаються про діяльність районної та міської влади, про здобутки науковців, спортсменів, діячів культури, промисловців.

Бажаю Вам, шановні журналісти, здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії. Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

З повагою,

голова Малинської районної державної адміністрації