Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Інші матеріали

На Житомирщині стартував ще один фотоконкурс. Тож, для любителів селфі та поціновувачів мистецтва є можливість не просто сфотографуватися, а й позмагатися за перемогу у конкурсі.  Так, департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА інформує про те, що з нагоди святкування 35-річчя з дня відкриття Кмитівського музею образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука оголошений фотоконкурс.

Детальніше...

Президент Володимир Зеленський наголосив на необхідності підготовки чіткого переліку та плану реалізації об’єктів, які розширять програму «Велике будівництво» в наступному році – зокрема, це театри, музейні комплекси тощо, – щоб уже зараз відповідальні міністерства та облдержадміністрації запланували виділення на це коштів. 

Детальніше...

За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 14.07.2020 (за минулу добу – 13 липня) зареєстровано нових лабораторно підтверджених випадків – 0.  Всього випадків (з наростаючим підсумком) – 1542.

Детальніше...

 8 липня 2020 року  на територїі Малинського району проведено та осбстежено  5 закладів громдського харчування. При перевірці виявлено порушення  на трьох об'єктах, відповідно до чого складено 3 адмінпротоколи по ст.42 КУпАП, винесено 3 приписи.

З  метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та дотримання  карантинних обмежень проведено відповідне роз'яснення.

Детальніше...

Національна академія статистики, обліку та аудиту - Home | Facebook

Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації запрошує абітурієнтів на навчання на 2020/21 навчальний рік для здобуття освіти Європейського рівня

Детальніше...

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». 

Детальніше...

Велике будівництво - Home | Facebook

У рамках проекту "Велике будівництво", за кошти державного фонду регіонального  розвитку у співфінансуванні із місцевим бюджетом на Малинщині триває реконструкція районного будинку культури. Вже завершено роботи по облаштуванню внутрішніх систем теплопостачання, освітлення та чорнової підлоги. На даний час  виконують внутрішні оздоблювальні роботи та роботи по впорядкуванню території навколо будинку культури.

Детальніше...

Онлайн-брифінг Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 09:10  13 липня Увага! Щоденні брифінги проходять в онлайн-режимі з перекладом жестовою мовою.

Детальніше...

За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 13.07.2020 (за минулу добу – 12 липня) зареєстровано нових лабораторно підтверджених випадків – 10. Всього випадків (з наростаючим підсумком) – 1542. 

Детальніше...

13 липня о 12:00 відбудеться відкритий діалог з місцевим самоврядуванням та громадськістю у форматі онлайн-конференції на тему: «Новий адмінтерустрій України: міфи і реальність». Учасники конференції обговорять кроки, які сьогодні здійснюються в рамках реформи та децентралізації владних повноважень.

Детальніше...