Адмінпослуги

ВІДДІЛ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ МАЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наша адреса: 11601, м. Малин, площа Соборна, 6 А

І поверх

ІІ поверх

кабінет № 111

кабінет № 207

Начальник відділу:

ЛОСЕНКО Юлія Василівна

Адміністратор:

СКУРАТІВСЬКА Жанна Михайлівна

державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ЗАЙЧЕНКО Людмила Анатоліївна

кабінет № 208

державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

ЛОСЬ Ольга Григорівна

Телефон –5-12-10  – Юлія Василівна

Сполучення до Центру надання адміністративних послуг від:

• - Залізничного вокзалу: можливо доїхати на всіх маршрутах до зупинки «Центр» (№1, №2, №7, №8, №11, №12).
  • - Автостанції: пішки 10 хв.

Режим доступу до приміщення:

наявність сполучення громадського транспорту, під’їзних шляхів та місць паркувань Центр надання адміністративних послуг Малинської районної державної адміністрації розміщений у центрі міста в приміщенні адміністративної будівлі. Поряд знаходиться безкоштовна стоянка для автомобілів.