Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Щодо 21-ої Міжнародної харчової виставки

З 22 по 25 січня 2019 року в Ісламській Республіці Іран у м. Шираз відбудеться 21-а Міжнародна харчова виставка (21 st International  Exhibition of  iFood 2019). Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія «Barsaz Rooydad Pars Co.», яка запрошує  українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у загальному заході.

Детальніше...

Щодо Всеукраїнського з’їзду легкої промисловості

Українська асоціація підприємств легкої промисловості запрошує взяти участь у  Всеукраїнському з’їзді легкої промисловості, під час якого буде презентовано інноваційний потенціал галузі для бізнесів, споживачів, інвесторів, державних замовників та прийнято консолідовану позицію з вирішення галузевих проблем.

Вкладення:
Скачати цей файл (програма.pdf)програма.pdf136 Кб

Детальніше...

Про виставку «IRAN EXPO 2018»

 З 13 по 16 грудня 2018 року у м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбудеться III виставка експортних можливостей Ірану «IRAN EXPO 2018».

 Для участі у виставці запрошуються українські компанії для ознайомлення з можливостями та потенціалом іранського ринку.

Детальніше...

Щодо проведення міжнародної галузевої виставки обладнання та технологій для поводження з муніципальними та промисловими викидами пилогазоочистки «Waste AIR & Management 2018»

27-28 листопада у м. Київ компанія «Бізнес-форум» проводить міжнародну галузеву виставку обладнання та технологій для поводження з муніципальними та промисловими викидами пилогазоочистки «Waste AIR & Management 2018». У виставці візьмуть участь:

- міжнародні та вітчизняні постачальники обладнання, матеріалів, послуг і технологій для моніторингу якості повітря, очищення промислових і муніципальних викидів, промислової пилогазоочистки, пиловидалення, контролю запаху;

- комунальні та приватні підприємства ПЕК, підприємства ГМК і інших галузей промисловості;

-  державні та місцеві органи влади;

- фінансові організації, проектні, інжинірингові, консалтингові, юридичні компанії, наукові та освітні установи.

Участь пропонується на безоплатній основі.

Адреса проведення: вул. Велика Житомирська, 33.

Щодо участі в заходах GREEN MIND - 2018

Інформуємо, що 21-23 листопада у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, пр-т Броварський 15), відбудеться Міжнародний форум INNOVATION MARKET - 2018 р. В форумі братимуть участь міжнародні експерти Програми ООН з навколишнього середовища, представники Мінекономрозвитку, Мінприроди, органи екологічної стандартизації, сертифікації та маркування.

Детальніше...

XVI МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ»

З 6 по 8 листопада 2018 року у м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Детальніше...

Про бізнес-форум «Horasis China Meeting in Ukraine»

Інформуємо, що 14-15 жовтня поточного року в Києві у виставковому центрі «Парковий» відбудеться бізнес-форум «Horasis China Meeting in Ukraine». Захід організовують Horasis Ukraine, China Federation of Industrial Economics та Horasis (Швейцарія).

Детальніше...

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7 (зі змінами, затвердженими рішеннями обласної ради від 31.05.2018 №1022, від 12.09.2018 №1204).

Детальніше...

Про створення електронної он-лайн системи

Департаментом економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації (далі – департамент) для забезпечення належного доступу до суб’єктів господарювання до формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, створено електронну онлайн систему подання заявок підприємствами Житомирської області про свою потребу в робітничих кадрах на поточний рік та на два наступні роки.

Електронний ресурс розміщено на головних сторінках офіційних веб-сайтів облдержадміністрації та департаменту в розділах «Регіональне замовлення на підготовку робітничих кадрів» та «ПІДГОТОВКА РОБІТНИЧИХ КАДРІВ (ОНЛАЙН АНКЕТА)» відповідно за посиланням на електронний ресурс:   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVKq7xLRurR_qqzycyF44mfgDWDqGYoL5GMGeXlztKxkA9Ow/viewform.