Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 01.08.2019 № 1538 (додаток 7).

Детальніше...

Торгова місія до Грузії

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку й Офіс з просування експорту України у рамках ініціативи ЄС EU4Business запрошують українських виробників продуктів харчування до участі у Торговій місії до Грузії, яка відбудеться у м. Тбілісі з 10 по 12 вересня 2019 року.

Мета торгової місії: створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та розширення власного експорту на ринок Грузії через встановлення ділових контактів з потенційними грузинськими партнерами.

Детальніше...

До уваги підприємців-експортерів району

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України здійснює опитування підприємств-експортерів щодо доступної державної підтримки.

Опитування здійснюється у рамках виконання Експортної стратегії України на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1017-р.

Опитувальник розміщений за посиланням  https://bit.ly/2TJ1ZgJ.

Про торгівельно-економічне співробітництво Житомирського регіону та Карибських країн

Перспективним напрямом торгівельно-економічного співробітництва України, а також і Житомирського  регіону має стати збільшення експорту продовольчої продукції вітчизняними підприємствами до Карибських країн.

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток.pdf)Додаток.pdf1027 Кб

Детальніше...

Про проведення виставки імпортних товарів і послуг «China International Impor Expo” в Шанхаї

 Доводимо до вашого відома, що в період з 5 по 10 листопада 2019 року  в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International  Impor Expo”  - найбільший захід Китаю, який проходить за підтримки керівництва та Уряду країни, уряду провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

Детальніше...

Виставково-ярмаркові заходи у 2019 році

Доводимо до відома, що на офіційному сайті Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації  у  розділі «Підтримка експорту» у рубриці «Виставково-ярмаркові заходи» розміщена інформація щодо переліку заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році та виставок і ярмарків за кордоном у 2019 році.

 Більш детальну інформацію можна отримати на сайті: http://economy-zt.gov.ua/page/exposition.

Про програму «Будуй своє»

На виконання доручення Прем'єр-міністра України Володимира  Гройсмана за результатами Форуму місцевого самоврядування, який відбувся 05.12.2018 у м. Києві щодо запровадження в усіх регіонах програм співпраці та реалізації бізнес-проектів у сфері малого та середнього бізнесу «Будуй своє», вжиття заходів для поліпшення підприємницького клімату, виявлення і подолання наявних бар'єрів у його розвитку,  АТ «Ощадбанк» розробив програму підтримки малого й середнього розвитку підприємництва. Більш детальну інформацію про дану програму можна отримати на сайті: https://www.oschadbank.ua

Щодо Експортної стратегії України

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України  у контексті виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням КМУ від 27 грудня 2017 року №1017-р,  здійснює опитування експортерів щодо лібералізації  валютного законодавства. Просимо заповнити опитувальник, який знаходиться за посиланням http://bit.ly/2PQExYq .