Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Про конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого і середнього підприємництва COSME

Представництвом України при Європейському Союзі оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого і середнього підприємництва (МСП) COSME «COS-EINET-2017-3-04:COS-EINET-2017-3-04: «Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність» з метою налагодження зв’язків та співпраці між бізнес-інкубаторами та бізнес-акселераторами, які надають підтримку МСП та стартапам в таких напрямах як інноваційний дизайн та туризм.

Детальніше...

Про залучення міжнародної технічної допомоги

З метою розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції МСП та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів району інформуємо про початок надання грантів в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» згідно з Річним програмним запитом (APS) № 01.Зацікавлені підприємства можуть надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

Детальніше...

Щодо 86-го Міжнародного Ізмірського ярмарку

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо, що у період з 18 по 22 серпня 2017 року у м. Ізмір, Туреччина, відбудеться 86-ий Міжнародний Ізмірський ярмарок.

 На ярмарку презентуватиметься широкий ряд товарів і послуг.

 Головною темою в цьому році визначений енергетичний сектор. Крім того, планується проведення зустрічей науковців, представників державної влади та приватного сектору.

 Контактна особа від організаторів – Онур Арикан (Onur ARIKAN), тел. +90(232) 497-12-27, факс: +90 (232) 497-12-38, +90(533) 144-99-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 У разі зацікавленості в участі у заході просимо до 15.05.2017 поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел./факс (04133) 52347).

Щодо проведення бізнес-місії до Албанії

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо про таке.

 За інформацією Торгово-промислової палати України у період з 27 по 30 квітня 2017 року заплановано проведення бізнес-місії українських підприємств до Республіки Албанія. Уряд Албанії офіційно затвердив зазначені Дати як Дні України в Албанії. У рамках проведення зазначеної місії 28 квітня 2017 року відбудеться Українсько-Албанський економічний форум, в якому візьмуть участь міністр економіки, Міністр сільського господарства та інші представники уряду Албанії.

Детальніше...

Щодо Європейської програми підтримки малого і середнього бізнесу - COSME

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо про наступне.

 09.03.2017 Президент України підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020), прийнятий Верховною Радою України 22.02.2017.

 Competiveness of Small and Medium Enterprises (далі – програма COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд. євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

Детальніше...

Щодо перенесення проведенняVII Йорданської міжнародної виставки «4Р Expo»

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо про наступне.

 За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, президент Промислової Палати Йорданії А. Абу ель-Рахіба повідомив про перенесення VII Йорданської міжнародної виставки «4Р Expo» (Petrochemial, Plastic, Packaging and Printing Sectors) з 10-13 квітня на 10-13 серпня 2017 року, яка проходитиме в м. Амман, Йорданія.

 На захід запрошуються українські компанії та асоціації, які зацікавлені у представленні новітніх розробок пластикових виробів, поліграфії, упакування та ламінування, а також агрохімічної продукції.

Детальніше...

Щодо Першої міжнародної виставки «Afgan Plast Expo»

 Відповідно до листа міністерства економічного розвитку і торгівлі України повідомляємо, що у період з 2 по 5 травня 2017 року відбудеться Перша міжнародна виставка виробів з пластику «Afgan Plast Expo» у м. Кабул (Афганістан) у палаці «Уранус».

 Головною ціллю заходу буде привернення уваги інвесторів, виробників та експертів до індустрії виготовлення пластику в Афганістані, що, на думку організаторів, позитивно вплине на технології виробництва, якість товарів та міжнародний маркетинг афганської продукції. Докладніша інформація по заходу доступна за посиланням http://afganplast.af/. Реєстраційна форма додається.   

  У разі зацікавленості в участі у заході просимо до 28.04.2017 поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації (електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел./факс (04133) 52347).

Щодо Міжнародного форуму «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи»

 Відповідно до доручення прем’єр-міністра України повідомляємо, що Торгово-промислова палата України спільно з Одеською національною академією зв’язку ім. О.С.Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) 27 квітня 2017 року в м. Одеса проводять Міжнародний форум «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи».

Детальніше...

Про участь України у «Експо-2017»

 Повідомляємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 917-р «Про участь України в Міжнародній спеціалізованій виставці  “Експо-2017», яка відбудеться з 10 червня по 10 вересня 2017 р. у м. Астані (Республіка Казахстан), Мінекономрозвитку разом з Держенергоефективності та Торгово-промисловою палатою України проводиться робота з підготовки до проведення вказаної виставки.

 У разі зацікавленості підприємств щодо участі в роботі Національного стенду України на Міжнародній спеціалізованій виставці «Експо-2017» просимо зв’язатися з представниками Торгово-промислової палати України.

 Контакти: дирекція виставково-конгресової діяльності ТПП України;
тел.: (044) 568 57 53; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 Також про участь просимо поінформувати відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Щодо налагодження співробітництва з люксембурзькою компанією

 Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України в рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України повідомляємо, що люксембурзька компанія «S.A. Le grand Duke» висловила зацікавленість у налагодженні співробітництва з українськими постачальниками замороженого м’яса та підприємствами первинної обробки худоби (копія запиту додається).

 У разі зацікавленості у започаткуванні співробітництва, рекомендували надсилати відповідні звернення до представника вищезгаданої люксембурзької компанії - Mr. Rego Alain, tel: +35 227765050/GSM: +35 496281674, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., та в копії до ПУ у Бельгії - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вкладення:
Скачати цей файл (dodatok.doc)dodatok.doc53 Кб