Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Про новий формат Програми «Fit for Partnership with Germany»

    Повідомляємо  про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німечинни для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4.0.

   До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, ІТ для Індустрії 4.0.

   Зокрема, за такими напрямками:

- діджиталізація підприємств та виробництва (Digital factory, Smart Manufacturing);

- роботизація на виробництві та сфері послуг, промислова автоматизація;

- адитивне виробництво (3D – друк);

- нові матеріали;

- масова кастомізація;

- безпілотний транспорт – автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві ;

- смарт фармінг;

- смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;

- інтернет речей та послуг;

- комунікації та зв'язок;

- Big Data;

- Блокчейн;

- робота з інформацією;

- штучний інтелект.

   Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німечинни учасникам необхідне володіння англійською мовою.

   Детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://bit.ly/2rjxMV8. Загальна інформація щодо участі у Програмі – за посиланням https://bit.ly/2FAgVHz. За додатковою інформацією щодо співпраці з Програмою у регіоні пропонуємо звернутися до Світлани Степащенко – керівника проектного офісу Програми  за тел. (044)228-42-53, (044)531-30-56, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

   Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ)  та Мінекономрозвитку. До  реалізації Програми в Україні також залучено регіональні партнерські платформи Програми, їх перелік розміщено за посиланням: https://bit.ly/2zzlhEG.