Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Про проведення виставки імпортних товарів і послуг «China International Impor Expo” в Шанхаї

 Доводимо до вашого відома, що в період з 5 по 10 листопада 2019 року  в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International  Impor Expo”  - найбільший захід Китаю, який проходить за підтримки керівництва та Уряду країни, уряду провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

 У 2018 році понад 3 600 експонентів із 151 країни представили продукцію та послуги на Експо, більше 400 тисяч осіб відвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58 млрд. доларів США.

Минулого року Торгово-промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних підприємств в галузі  АПК та машинобудування.

У 2019 ТПП України формує національні стенди в павільйонах АПК, машинобудування  послуги, життєдіяльність, медицина. Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 та В2В сесії з китайськими компаніями. Захід організовано ТПП України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю до складу якого входить понад 200 тис. компаній. 

 Вартість участі складає 3000 доларів США за 9 м2  стандартно обладнаного стенду  та 300 доларів США за 1 м2 необладнаної площі (мінімум 36 м2).

Участь в Експо сприятиме вітчизняним компаніям в отриманні дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компанії та її продукції в інформаційному полі ринку Китаю, дозволить оцінити потенціал ринку та свої можливості, провести ефективні переговори та знайти партнера на ринку.

З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці  ТПП України Голято Андрія (+380 67 662-96-56, аЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).