Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

До уваги підприємців

Інформація про XXV Міжнародну спеціалізовану виставку-ярмарок «ПРОДЕСКПО-2019»

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації інформує, що  в період з 12 по 15 листопада цього року в м. Мінськ Республіки Білорусь відбуватиметься XXV Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок «ПРОДЕСКПО-2019», яка є найбільшим профільним заходом виробників продовольчих товарів в Республіці Білорусь.

Програмою «ПРОДЕКСПО-2019» передбачається, окрім виставково- ярмаркових заходів, проведення конгресу «Харчова промисловість Республіки Білорусь в умовах поглиблення інтеграційних процесів», Міжнародного симпозіуму хлібопекарів, Міжнародного кулінарного кубку, Міжнародного дегустаційного конкурсу алкогольних та безалкогольних напоїв «Золотий келих», семінару «1нтелектуальна власність в харчовій промисловості», бліц- переговорів між торговельними мережами та виробниками продовольчих товарів.

Програма «ПРОДЕКСНО-2019» доступна за посиланням https://ргоdехро.by, умови участі в Міжнародному дегустаційному конкурс «Золотий келих» (проводиться за окремою програмою) – http://www.zalatykelix.by/o-konkurse.

3 організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до Хрол Наталії: тел.:375-29-889-50-63, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

3 питань участі у Міжнародному дегустаційному конкурсі «Золотий келих» просимо звертатись до Бельської Ірени: тел. 375-29-680-97-86, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..