Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Європейська інтеграція

HORIZON 2020 – можливості для підприємців-інноваторів та науковців

«Горизонт – 2020» найбільша в історії Європейського Союзу програма, спрямована на фінансування досліджень  та інноваційних розробок. Бюджет програми  на 7 років (з 2014 по 2020 рік) становить 80 млрд. євро. Це програма є фінансовим інструментом, що спрямований на забезпечення конкурентоспроможності Європи в світі. 

З 2015 Україна є асоційованим членом програми, відтак, має можливість користуватися тими ж  привілеями, якими користуються країни ЄС.

Для забезпечення  максимальної  результативності програми «Горизонт 2020» її фінансування зосереджено на трьох основних розділах:

        - Передова  наука

        - Індустріальне лідерство

        - Суспільні виклики

    Сфери пріоритетного фінансування Програми Horizon 2020: інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ), нанотехнології, новітні матеріали, біотехнології.

    Підтримка малих та середніх підприємств. Інструмент фінансування малих та середніх підприємств (МСП) направлений на фінансові потреби міжнародно-орієнтованих МСП задля реалізації ризикових інноваційних ідей з висо­ким ринковим потенціалом. На відміну від інших видів діяльності, для подан­ня заявки достатньо навіть одного МПС. Підтримка надається на трьох різних фазах, що становлять повний інноваційний цикл:

    Більш детальну інформацію про програму «Горизонт – 2020»  можна отримати на сайті https://eu-ua.org/horizon-2020