Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Місцеве самоврядування

Органи місцевого самоврядування

Малинська районна рада Голова:
 Левковець Михайло Савелійович
5-38-00
   
Сільські ради Голова / Секретар Телефони
Барвінківська Голова:
Недашківська Людмила Миколаївна

7-34-48
Секретар:
Дученко Наталія Миколаївна
7-35-74
Будовороб’ївська Голова:
Навроцький Анатолій Броніславович
9-92-42
Секретар:
Ковальчук Ірина Павлівна
9-92-42
Вишівська Голова:
Самородов Сергій Володимирович
9-56-31
Секретар:
Ходимчук Галина Петрівна
9-56-31
Владівська Голова:
 Баранівський Віктор Петрович
9-52-31
Секретар:
Лавринчук Тетяна Анатоліївна
9-52-31
Ворсівська Голова:
Підручний Петро Михайлович
9-22-98
Секретар:
Пилипенко Любов Василівна
9-22-98
Головківська Голова:
Ярмоченко Ігор Віталійович
96-2-31
Секретар:
Назаренко Надія Володимирівна
9-62-31
Горинська Голова:
Омельченко Володимир Михайлович
6-12-89
Секретар:
Харченко Марія Антонівна
5-28-40
Дібрівська Голова:
Лакей Василь Миколайович
9-03-42
Секретар:
Мельниченко Надія Олександрівна
9-03-35
Іванівська Голова:
Давиденко Надія Броніславівна
9-57-35
Секретар:
Миколаєнко Наталія Степанівна
9-57-35
Йосипівська Голова:
Шоботенко Галина Адольфівна
9-93-31

Секретар:

Полякова Олена Вікторівна

9-93-31
Ксаверівська Голова:
Гаращук Василь Іванович
9-55-42
Секретар:
Комарчук Наталія Олексіївна
9-55-42
Луківська Голова:
Венглівський Іван Андрійович
68-5-27
Секретар:
Лось Аліна Олександрівна
9-54-31
Любовицька Голова:
Мельник Віктор Григорович
63-5-16
Секретар:
Василенко Любов Петрівна
63-5-16
Малинівська

Голова:
 
Парфіненко Наталія Юріївна

9-82-31

Секретар:
 
Шпиньова Світлана Іванівна

9-82-31
Морозівська

Голова:
 
Корбут Ярослав Анатолійович

6-34-42
Секретар:
 Михайленко Світлана Петрівна
6-34-42
Недашківська Голова:
Недашківський Валерій Іванович
9-51-42
Секретар:
Снегур Галина Володимирівна
9-51-42
Нововороб’ївська Голова:
Тимошенко Микола Іванович
9-12-31
Секретар:
Степаненко Світлана Сергіївна
9-12-31
Пиріжківська Голова:
Марченко Анатолій Васильович
9-32-31
Секретар:
Сотніченко Тетяна Миколаївна
9-32-31
Скуратівська Голова:
 Строга Оксана Іванівна
6-33-35
Секретар:
Дударенко Ірина Рустемівна
6-33-35
Слобідська Голова:
Єщенко Микола Миколайович
5-33-40
Секретар:
Лапшина Ніла Іванівна
6-36-35
Старовороб’ївська Голова:
Дубас Людмила Іванівна
9-92-34

Секретар:

 

9-92-34
Українківська Голова:
 Друзь Сергій Миколайович
5-15-31
Секретар:
Терещук Альона Миколаївна
6-52-42
Устинівська

Голова:
 
Кириченко Валентин Васильович

6-31-31
Секретар:
Струтинська Світлана Михайлівна
6-31-31
Федорівська Голова:
Саміла Олександр Андрійович
6-92-75
Секретар:
Гавриленко Ніла Миколаївна
6-92-75
Шевченківська Голова:
Кононученко Олена Григорівна
6-22-31
Секретар:
Семененко Микола Леонідович
6-22-31
Чоповицька селищна

Голова:

Філоненко Михайло Миколайович

7-31-31
Секретар:
Дєньгаєва Ніна Олександрівна
7-31-42
Гранітненська селищна Голова:
Курса Микола Іванович
9-53-80
Секретар:
Масалкова Олена Валеріївна
9-53-80