Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Оголошення

Про відкриття і закриття навігації маломірних (малих) суден на водних об’єктах області у 2018 році

З метою упорядкування плавзасобів, забезпечення руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11.05.2018 № 177 «Про відкриття і закриття навігації маломірних (малих) суден на водних об’єктах області» з 01 червня 2018 року до 30 листопада 2018 року відкрито навігацію.

У цей період  забороняється власникам маломірних (малих) суден та баз-стоянок користуватися  маломірними суднами, які не зареєстровані і не пройшли щорічний технічний огляд, не мають суднових документів нового зразка, нанесених на бортах човнів реєстраційних номерів, а також плавання на них у нічний час.

Під час сезону відпочинку на воді в місцях масового скупчення населення у належному стані мають підтримуватися  рятувальні пости та пляжі з оформленими паспортами на їх відкриття та функціонування.

16 червня у Новоград-Волинському відбудеться Holi фестиваль

Вже цієї суботи, 16 червня, запрошуємо взяти участь у Holi фестивалі, що відбудеться у Новоград-Волинському в рамках відзначення Дня молоді.

 Захід розпочинається о 18:00 год. і буде проходити на території фортеці Звягель (вул. Лесі Українки, 7).

 В програмі фестивалю конкурси, танцювальні батли, святкова дискотека і звісно – битва фарбами.

 Участь – безкоштовна. Єдині витрати, котрі очікують учасників, - оплата мішечків фарби.

 Захід буде проходити за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Новоград-Волинської міської ради.

Увага! Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

 З 22 травня Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році.

Тематика конкурсу:

  1. Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах.
  2. Формування безпечного життєвого середовища.
  3. Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку.

    Положення про конкурс (додаток 1)

    Примірна заявка на участь (додаток 2)

    Житомирський центр розвитку місцевого самоврядування запрошує до участі у конкурсі креативні та активні громади!    

Рада голів державних адміністрацій інформує

 Українська компанія Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, проводить Форум бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р.

Місце проведення: м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

Детальніше...

Щодо запровадження системи HACCP у закладах громадського харчування

Малинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що відповідно до частини 2 пп. 1 п. 1 прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо харчових продуктів” від 22.07.2016 № 1602-VII з 20 вересня 2017 року в Україні набрали чинності норми, що передбачають обов’язковість запровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) для потужностей, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких є неперероблені інгредієнти тваринного походження.  

Детальніше...

GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE-2018: Українських вчителів запрошують позмагатися за 250 тис. грн

Фізиків та ліриків, з міст чи селищ, з великим стажем чи маленьким досвідом — усі вчителі середньої школи можуть подати заявку на участь у національній премії Global Teacher Prize Ukraine, яка вже вдруге пройде в Україні. Номінувати свого вчителя також зможе кожен українець.

Детальніше...

Державний комітет телебачення і радіомовлення повідомляє

15 грудня 2017 року набув чинності наказ Держкомтелерадіо від 17.10.2017 № 384 «Про затвердження Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів".

Таким чином завершено створення правового механізму реалізації повноважень Держкомтелерадіо, визначених Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту».

Детальніше...

Про стажування в Америці

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програми SABIT інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямком «Охорона здоров’я: Управління клініками».

Для участі у Програмі стажування запрошують приймати участь лише фахівців приватних закладів. Анкети на конкурс Програми стажування приймаються до15.02.2018 .

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок анкети на участь та інструкцію щодо її заповнення  можна отримати за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/healthcare-clinics-app-2018-ru.doc

Про проведення Конкурсу-фестивалю «Перлина Fest»

10 березня 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться ІV Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».

Конкурс відбувається під девізом: «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Окремою номінацією Конкурсу стала – «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України).

Контакти оргкомітету:

044-586-40-11,067-520-11-35 Анастасія

http://www.perlyny.com.ua