Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Оголошення

Про Інтегровану автоматизовану систему державного нагляду (контролю)

      У жовтні 2017 року Державною регуляторною службою України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Офісом ефективного регулювання (BRDO) було запущено пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) (далі - пілотний модуль), який дозволяв органам державного нагляду (контролю) виконати вимоги Закону та здійснити планування проведення заходів державного нагляду (контролю) на наступний плановий період.

    Планування проведення органами державного нагляду (контролю) заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік також відбуватиметься з використанням пілотного модуля.

     Цього року доопрацьований пілотний модуль надає можливість взяти участь у створенні плану проведення комплексних заходів державного нагляду (контролю) не тільки центральним органам виконавчої влади, але й обласним державним адміністраціям, обласним військово-цивільним адміністраціям, Київський міський державній адміністрації та виконавчим органам органів місцевого самоврядування.

    Для отримання доступу до пілотного модуля та можливості завантажити до нього проект плану, обласним державним адміністраціям, обласним військово-цивільним адміністраціям, Київський міський державній адміністрації та виконавчим органам органів  місцевого самоврядування, необхідно звернутись до центрального органу виконавчої влади, який є головним у здійсненні державного нагляду (контролю) в певній сфері господарської діяльності, та якому обласні державні адміністрації, обласні військово-цивільні адміністрації, Київська міська державна адміністрація та виконавчі органи органів  місцевого самоврядування підконтрольні та підзвітні при здійсненні державного нагляду (контролю) у цій сфері господарської діяльності.

    Розглянувши таке звернення, посадова особа центрального органу виконавчої влади, наділена правами адміністратора з доступу до пілотного модуля, надає органу, який клопоче про надання доступу:

   - гіперпосилання для реєстрації співробітників у пілотному модулі;

   - підтверджує права доступу зареєстрованих користувачів у відповідній сфері;

   - надає одній з посадових осіб органу, який клопоче про надання доступу, права адміністратора з доступу до пілотного модуля цього органу.

   Після звернення зазначеної вище процедури посадова особа обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації, Київської міської державної адміністрації та виконавчих органів місцевого самоврядування, якій надано права адміністратора з доступу до пілотного модуля, може здійснювати реєстрацію у пілотному модулі додаткових посадових осіб відповідного органу, вносити інформацію про затверджений річний план, вносити відомості про результати проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю).

   Технічну та консультаційну інформацію підтримки щодо роботи з пілотним модулем ІАС здійснюють експерти Офісу ефективного регулювання (ВRDO). У разі виникнення запитань звернутись за адресою електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефонами +380(44)3344250, +380(67)8267379.