Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Цивільний захист

До уваги жителів району!

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до результатів моніторингових лабораторних досліджень Малинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,  якість води в р. Визня у місці стихійного купання (с. Ворсівка) відповідає гігієнічним вимогам до води культурно-побутового водокористування.

Порушення правил безпечної поведінки на воді - основна причина нещасних випадків

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації нагадує, що купатися треба на пляжах та спеціально обладнаних для купання місцях. Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода та рівне дно.

Як безпечно поводитись на воді:

Детальніше...

У зв'язку із високою температурою повітря управління регіонального розвитку РДА рекомендує

З метою попередження виникнення небезпечних для здоров'я і життя людини наслідків впливу високої температури повітря пропонуємо дотримуватися основних рекомендацій: 


- по можливості обмежувати перебування на вулиці, особливо з 12-ї до 15-ї години;


- вживати підвищену кількість води та інших безалкогольних напоїв для запобігання зневоднення організму. Для компенсації втрат рідини і мікроелементів рекомендується вживати: підсолену і мінеральну лужну воду, молочнокислі напої (знежирене молоко, молочна сироватка), соки, несолодкі відвари ягід і фруктів, зелений чай. Вживання газованих напоїв необхідно обмежити;


- по можливості обмежити фізичні навантаження, особливо під відкритим сонцем і в години найбільшої спеки. Обмін тепла в організмі людини залежить від рівнів фізичної активності, акліматизації, віку та будови тіла. Необхідно знати про підвищення ризику при фізичній активності під час спекотної погоди та симптоми теплового удару; 


-  житлових і службових приміщеннях рекомендується проведення щоденного вологого прибирання;


-  період літньої спеки потрібно обирати одяг з легких та натуральних матеріалів, носити головні убори, а також уникати тісного одягу;


-  приймати їжу, яка легко засвоюється, з багатим вмістом вітамінів і мінеральних речовин, надавати перевагу овочам та фруктам, уникати вживання алкоголю.

Основні правила безпечного поводження з газом

Майже в кожній квартирі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Щоб газ приносив  лише радість і тепло, кожний член сім'ї повинен знати і суворо дотриму­ватись правил безпечного користування газом, усвідомлювати на­слідки порушення цих правил.

Детальніше...

Відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації попереджає

Вкрай шкідливі речовини для здоров’я - чадний газ, пил, окис азоту, важкі метали, діоксини - потрапляють у повітря разом з димом від горілого листя. У людей, які вдихають таке повітря, знижується імунітет, посилюються хронічні і серцево-судинні захворювання.

Детальніше...

Питання цивільного захисту населення обговорили у Новоград-Волинському

Час диктує реальне та дієве реагування на надзвичайні ситуації, яких на жаль з кожним роком не меншає. Бути готовими до будь-яких нештатних ситуацій і захистити населення – основне завдання цивільного захисту.

27 вересня 2017 року в м. Новоград – Волинський відбувся семінар – нарада на тему: «Організація роботи з питань цивільного захисту в мирний час та в особливий період в райдержадміністраціях, об’єднаних територіальних громадах», в якому взяла участь головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту Малинської райдержадміністрації Олена Мороз. поновили знання і вдячні за організацію семінару.

Районна комісія з питань ТЕБ та НС розглянула важливі питання

    31 липня 2017 року в Малій залі райдержадміністрації відбулась районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний комісії було винесено три питання, а саме:

- про стан протипожежного захисту та готовність об’єктів освіти до нового навчального 2017/2018 року;

- про безпечну експлуатацію котелень в дошкільних та загальноосвітніх закладах району;

- про порушення охоронних зон газових мереж та їх забудови, забезпечення сталого функціонування об’єктів газотранспортної системи, технічний стан внутрішньо будинкових систем газопостачання, газовикористовуючих агрегатів і установок, газових приладів житлових будинків, ветиляційних та димових каналів.

По кожному питанню комісією були заслухані керівники служб та організацій району і прийняті відповідні рішення.

Правила поведінки на воді

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді.

Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу тому, потрапив на воді у біду.

Загальні правила поведінки на воді:

Детальніше...