Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Цивільний захист

Про проведення комісійного обстеження закладів торгівлі та громадського харчування щодо дотримання карантинних обмежень

   Відділ цивільного захисту, енергетики, захисту довкілля та розвитку території райдержадміністрації повідомляє:

  31 липня 2020 року мобільною групою в складі  Гвоздецького В.Ф. – начальника  Малинського РУ ГУ ДПСС в  Житомирській області, Кривець Н.В. – начальника відділу Малинського РУ ГУ ДПСС в  Житомирській області, Панічук Н.М.- начальника відділу цивільного захисту, енергетики, захисту  довкілля та розвитку території Малинської РДА, Стужука Д.М.– дільничного офіцера поліції, старшого лейтенанта Малинського ВП Коростишівського ВП ГУНП у Житомирській області, проведено комісійне обстеження суб’єктів господарювання щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). 

Детальніше...

Послаблення карантинних заходів в Малинському районі

З 01 червня 2020 року відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 та на виконання протокольних рішень обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.05.2020 року № 20 почався наступний етап послаблення протиепідемічні заходів на території району.

Детальніше...

Порядок використання коштів передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів

   Кредити для аграріїв будуть дешевшими: нова постанова Уряду ...

Інформуємо щодо дії Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 №300(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року№202).

Детальніше...