Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Запобігання корупції

Форми та види корупції

Упродовж останніх років тема корупції в Україні набула особливої актуальності.

Найбільш поширеними формами корупції вважаються:

- хабарництво – це сплата фіксованої суми, певного відсотка від контракту або будь - якої іншої послуги, за виконання якої сплачуються кошти. Хабарі використовуються або вимагаються для того, щоб прискорити, згладити або більш прихильно провести бюрократичні процедури, або щоб уникнути «тягаря» (наприклад, сплати податків, сплати за порушення правил дорожнього руху тощо). Хабарництво буває активне та пасивне. Активне хабарництво – це коли особа сама пропонує дати хабар, для отримання певного блага, прискорення процесів тощо. Пасивним хабарництвом вважається, коли особу просять про хабар, якщо вона хоче отримати належні послуги продукти або прискорити їх отримання, отримати послуги продукти діяльності належної якості тощо.

Детальніше...

Декларуємо доходи: питання та відповіді

 Як отримати електронний цифровий підпис суб’єкту декларування, що припинив діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування?                                                                                                                                           

      Питання відсутності працюючого ключа електронного цифрового підпису вирішуються виключно суб’єктом декларування шляхом звернення до відповідного акредитованого центру сертифікації ключів. Додаткову інформацію щодо переліку та місцезнаходження зазначених центрів, порядку отримання електронного цифрового підпису можна отримати на сторінці Центрального засвідчувального органу Міністерства    юстиції України: http://czo.gov.ua.      

Детальніше...

Про підсумки е-декларування

 Згідно Закону України «Про  запобігання корупції»  38  державних  службовців Малинської районної державної адміністрації, посади яких віднесені до категорії А і Б, до 28 жовтня 2016 року задекларували свої доходи за 2015 рік за електронною формою, що визначена Національним агентством з питань запобігання корупції.