Форми звернень до Малинської РДА

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» Ви можете звернутися до Малинської районної державної адміністрації у такий спосіб:

надіслати письмове звернення на поштову адресу: пл.Соборна, 6а, м.Малин Житомирської області, 11601 (каб.309);

надати звернення до загально-організаційного відділу апарату Малинської райдержадміністрації особисто або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства за адресою: пл.Соборна, 6а, м.Малин Житомирської області, 11601 (каб.309)

Години роботи загально-організаційного відділу апарату Малинської райдержадміністрації:

понеділок - четвер –  з 800 до 1715 (обідня перерва з 1300 до 1400),

пʼятниця –  з 800 до 1600 (обідня перерва з 1300 до 1400);

викласти звернення усно та письмово на особистому прийомі у керівництва райдержадміністрації відповідно до графіку особистого прийому громадян посадовими особами Малинської райдержадміністрації на 2019 рік, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації

Голова Малинської районної державної адміністрації

Кисельчук                                                щосереди  з 800 до 1200

Дмитрій Васильович

Перший заступник голови Малинської райдержадміністрації

Кучинський                                             щочетверга з 800 до 1200

Олексій Петрович

Заступник голови Малинської райдержадміністрації

Сивко                                                       щопʼятниці з 800 до 1200

Володимир Володимирович

Керівник апарату Малинської райдержадміністрації

Жура                                                         щовівторка з 800 до 1200

Валентина Василівна

направити звернення на електронну пошту Малинської райдержадміністрації: e-mail:malіЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Відповідно до Закону України від 02.07.2015 № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції"» з 28 жовтня 2015 року «Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.